Pierwsi goście w CENTRUM GŁOSU DLA PROFESJONALISTÓW

CENTRUM GŁOSU DLA PROFESJONALISTÓW to kolejna placówka sieci placówek medycznych Centrum Słuchu i Mowy Medincus zlokalizowanych w całej Polsce, świadczących wysokospecjalistyczne usługi w zakresie otorynolaryngologii, audiologii, foniatrii, szumów usznych, logopedii, psychologii, fizjoterapii, zaburzeń równowagi, rehabilitacji słuchu i mowy, oraz dopasowania i sprzedaży aparatów słuchowych.

 

CENTRUM to zlokalizowana na parterze budynku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, placówka o charakterze diagnostyczno- terapeutyczno- rehabilitacyjnym. Placówka przeznaczona dla dzieci i osób dorosłych, będących w grupie pacjentów o szczególnych i zwiększonych wymaganiach stawianych narządowi głosu.

 

Z przyjemnością informujemy, że pierwsi goście odwiedzili Centrum podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego, która odbyła się 03. października 2014 w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina, a na któreprzybyli przedstawiciele Senatu UMFC, pracownicy, studenci, a także zaproszeni goście m.in. rektorzy polskich uczelni, przedstawiciele władz państwowych, korpusu dyplomatycznego.

 

Goście, którzy przy okazji Inauguracji odwiedzili placówkę, gratulowali otwarcia tak ważnego, dla wszystkich osób, które wykorzystują głos jako narzędzie pracy, miejsca na stołecznej mapie specjalistycznych placówek medycznych.