Pacjentom i lekarzom specjalistom polecamy publikacje poświęcone tematyce zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi. W czasopismach często publikowane są materiały i opracowania przygotowane przez lekarzy specjalistów z Centrum Mowy i Słuchu.

Nowa Audiofonologia

Czasopismo oferuje lekarzom i innym naukowcom, a także praktykom reprezentującym różne dziedziny,  forum wymiany doświadczeń zakresu laryngologii, audiologii, logopedii, psychologii, rehabilitacji i innych dziedzin medycyny. Dostarcza także istotną wiedzę pomocną w pracy z pacjentami z zaburzeniami słuchu, głosu, mowy i równowagi.

www.nowaaudiofonologia.pl

Journal of Hearing Science

Journal of Hearing Science to punktowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego czasopismo naukowe, które publikuje oryginalne materiały będące źródłem wiedzy we wszystkich dziedzinach otolaryngologii, audiologii, foniatrii i rynologii. Jego podstawową misją jest tworzenie międzynarodowego forum dla profesjonalistów; i pomoc lekarzom poprzez dostarczenie istotnej wiedzy pomocnej pacjentom z zaburzeniami słuchu, głosu, mowy i równowagi.

www.journalofhearingscience.com

SŁYSZĘ

Słyszę to popularnonaukowy dwumiesięcznik. Pismo wydawane od 1997 roku. Powstało z inicjatywy prof. Henryka Skarżyńskiego, twórcy i dyrektora Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu.

Pismo dedykowane jest przede wszystkim pacjentom, szczególnie tym z zaburzeniami słuchu i mowy. Na jego łamach przeczytają Państwo o wynikach najnowszych badań naukowych i innowacyjnych metodach terapii. „Słyszę” to także użyteczny poradnik, w którym można znaleźć wiele praktycznych informacji na temat profilaktyki, diagnostyki, leczenia i rehabilitacji schorzeń otorynolaryngologicznych. Pismo promuje zdrowy styl życia – powołując się na znanych ekspertów, zachęca do czynnego odpoczynku i zdrowej diety.

www.slysze.inz.waw.pl

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content