KONTAKT:
e-mail: international@medincus.pl

Zespół ds. współpracy międzynarodowej:

 • Irina Pierzyńska – Kierownik ds. międzynarodowych i filii zagranicznych, Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS
  tel. +48 504 118 980, +48 22 46 35 314 (🇬🇧, 🇷🇺, 🇪🇸)
 • Ewa Cyluk – Starszy Specjalista ds. międzynarodowych  
  tel. +48 22 463 53 50 (🇬🇧, 🇷🇺)
 • Katsiaryna Bush – Specjalista ds. międzynarodowych  
  tel. +48 22 463 53 50 (🇬🇧, 🇷🇺)
 • Ibrahim Niang – Specjalista ds. międzynarodowych 
  tel. +48 885 505 088 (🇫🇷, 🇬🇧, 🇵🇱, 🇸🇳)  


Zadania zespołu ds. współpracy międzynarodowej Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS:

 • opieka nad pacjentami zagranicznymi

Do głównych zadań działu zagranicznego należy koordynacja opieki nad pacjentami – obcokrajowcami nie znającymi języka polskiego, którzy przyjeżdżają na wizyty oraz zabiegi operacyjne do Kajetan zza granicy.

Koordynujemy przyjazdy pacjentów do Kajetan począwszy od ustalenia rodzaju dolegliwości zdrowotnych (nos, ucho, gardło) i ukierunkowaniu do odpowiedniego specjalisty z danej dziedziny, poprzez zaplanowanie kolejnych niezbędnych wizyt i badań. Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z pobytem pacjenta w Polsce, a także towarzyszących mu osób. Jeszcze przed przyjazdem pacjenta na podstawie przysyłanych do nas badań konsultujemy z lekarzami dany przypadek choroby.

Podczas pobytu w Szpitalu Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach każdy obcojęzyczny pacjent otrzymuje nasze pełne wsparcie językowe w różnych sytuacjach, zawsze kiedy takiej pomocy potrzebuje. Jesteśmy z pacjentami podczas wizyt i badań, tłumaczymy jakiego rodzaju przygotowania są wymagane przed przystąpieniem do konkretnego badania. Na prośbę pacjentów tłumaczymy niektóre wyniki badań oraz zaleceń lekarskich.

Języki, którymi się posługujemy:

  • rosyjski,
  • ukraiński,
  • angielski,
  • włoski,
  • francuski,
  • hiszpański.
 • współpraca kliniczna i naukowa z ośrodkami za granicą

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS systematycznie rozwija współpracę kliniczną i naukową z krajami Azji, Europy Wschodniej i Afryki. Dotychczas zostały przeprowadzone badania przesiewowe wśród setek dzieci ze szkół podstawowych na Ukrainie, w Rumunii, Rosji, Mołdawii, Tadżykistanie, Kirgistanie, Azerbejdżanie, Armenii, Kazachstanie, Kamerunie, Wybrzeżu Kości Słoniowej, Kongo, Tanzanii, Senegalu i Rwandzie.

Liczne publikacje o Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS systematycznie ukazują się na stronach czasopism rosyjsko- i anglojęzycznych oraz na portalach internetowych związanych z medycyną.

 • promowanie CSiM MEDINCUS na targach, konferencjach i wystawach zagranicznych

Zespół współpracy międzynarodowej promuje usługi CSiM na licznych targach i wystawach, przedstawiając ofertę medyczną i pomoc w zakresie zorganizowania przyjazdu i pobytu w Polsce.

 • współpraca z agencjami turystyki medycznej

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od lat współpracuje z sektorem turystyki medycznej w krajach Europy Wschodniej i Azji. Pacjentów zza granicy przyciąga wysoka jakość świadczonych przez nas usług medycznych, szeroka oferta zabiegów leczniczych, profesjonalizm personelu i wieloletnie doświadczenie.

7 placówek MEDINCUSA za granicą

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS rozwija swoją działalność na rynkach zagranicznych. Aby być jeszcze bliżej naszych pacjentów, uruchomiliśmy filie na Ukrainie – w Odessie, Łucku oraz Kijowie, w Kirgistanie – w Biszkeku i Osz, w Senegalu w Dakarze, w Kazachstanie w Szymkencie.

Lekarze i specjaliści z filii zagranicznych regularnie biorą udział w szkoleniach nie tylko w głównej siedzibie Centrum w Kajetanach, doskonalą również swoje umiejętności w trakcie wielu międzynarodowych konferencji, zjazdów i warsztatów.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content