O Szpitalu

Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS powstał z myślą o kompleksowej opiece nad naszymi pacjentami. W ofercie szpitala znajdują się zarówno zabiegi chirurgiczne, jak i hospitalizacje w zakresie otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii. Zapewniamy wszechstronną opiekę nad pacjentami przed i po wszczepieniu implantów słuchowych. Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach powstał w 2011 roku, pierwszą operację przeprowadzono 20 sierpnia tego samego roku. Od otwarcia przeprowadziliśmy ponad 60 000  procedur chirurgicznych.

Oferta

Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach wykonuje operacje w obrębie gardła, ucha, nosa, zatok, krtani oraz oferuje wszczepianie implantów ślimakowych, ucha środkowego oraz na przewodnictwo kostne.

Nasi specjaliści

Interdyscyplinarny zespół lekarzy specjalistów i terapeutów oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny gwarantują wysoką jakość usług medycznych w zakresie otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii. Zatrudniamy najlepszych lekarzy – wybitnych specjalistów w swojej dziedzinie cenionych w kraju i zagranicą.

Dla pacjenta – niezbędnik

Chcesz skorzystać z usług naszego szpitala? Zobacz jak wygląda ścieżka konsultacji i przyjęcia do szpitala oraz jak będzie wyglądał pobyt na oddziale. Dla komfortu i wygody naszych Pacjentów przygotowaliśmy zestaw informacji niezbędnych do znalezienia rozwiązań oraz korzystania z możliwości, jakie udostępniamy w naszej ofercie.

Przygotowujesz się do badań lub chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu naszego szpitala?

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem, który wskaże jak odpowiednio przygotować się i korzystać z usług Szpitala Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach.

Cennik

Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS oferuje szeroki zakres usług leczniczych oraz diagnostycznych, które stworzone zostały z myślą o dostarczeniu pacjentom najnowocześniejszej opieki zdrowotnej w zakresie otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii.

Poznaj listę specjalności i zabiegów dostępnych w naszym szpitalu.
Zobacz cennik

Kontakt

Masz pytania? Chcesz umówić się na zabieg lub konsultację, skontaktuj się z nami

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content