Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS

  • slide
  • slide
  • slide


Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy „MEDINCUS”, powstał z myślą o kompleksowej opiece naszych pacjentów.

Nasz Szpital to nowocześnie wyposażony oddział otorynolaryngologiczny wraz z blokiem operacyjnym, w skład którego wchodzą dwie sale operacyjne. Do dyspozycji pacjentów są klimatyzowane i nowoczesne pokoje (łącznie 38 łóżek) wyposażone m. in. w telewizor i własną łazienkę z kabiną prysznicową. W szerokiej ofercie szpitala znajdują się m. in. zabiegi operacyjne i hospitalizacja w zakresie otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii, a także wszechstronna opieka dla pacjentów po wszczepieniu implantu słuchowego – w tym badania subiektywne i obiektywne słuchu elektrycznego oraz dopasowywanie systemu implantu ślimakowego.

Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS położony jest w Kajetanach, około 20 km na południowy zachód od Warszawy. Lokalizacja szpitala, w otoczeniu lasów i z dala od zgiełku miasta, sprzyja szybkiemu powrotowi do zdrowia i regeneracji sił pacjentów po przebytym zabiegu operacyjnym. Na terenie Centrum znajduje się zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe: hotel, restauracja, park rekreacyjno-wypoczynkowy, hala sportowa, mini zoo oraz sklep i apteka, gdzie pacjenci mogą na miejscu nabyć najpotrzebniejsze przedmioty i leki.

Gwarancją komfortowego pobytu jest również miły, przyjazny personel medyczny porozumiewający się w kilku językach, co ułatwia komunikację ze wszystkimi przybywającymi do nas pacjentami.