Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach powstał w 2011 roku, natomiast pierwszą operację przeprowadzono 20 sierpnia tego samego roku. Od otwarcia przeprowadziliśmy ok. 60 000 procedur chirurgicznych.

Szpital posiada w pełni wyposażony oddział otorynolaryngologiczny z blokiem operacyjnym, w którego skład wchodzą dwie sale operacyjne. Pacjenci mają do dyspozycji nowoczesne, klimatyzowane pokoje. W każdym z nich znajduje się specjalnie przystosowana łazienka, wygodne łóżka, telewizor oraz dostęp do internetu.

Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, powstał z myślą o kompleksowej opiece naszych pacjentów. W szerokiej ofercie szpitala znajdują się zarówno zabiegi chirurgiczne, jak i hospitalizacje w zakresie otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii. Oprócz tego zapewniona jest wszechstronna opieka nad pacjentami po wszczepieniu implantów słuchowych.
W budynku szpitala znajduje się także przychodnia Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS. Opieka świadczona przez interdyscyplinarny zespół lekarzy specjalistów, terapeutów oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny gwarantują wysoką jakość usług medycznych w zakresie otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii.

Do dyspozycji naszych pacjentów są: gabinety lekarskie, gabinet protetyka słuchu, gabinety badań słuchu z kabinami ciszy, a także w pełni wyposażone i zautomatyzowane unity otolaryngologiczne z: videootoskopem, videofiberoskopem, videoendoskopem, videostroboskopem, mikroskopem diagnostycznym oraz aparatura do kompleksowych badań słuchu, w tym do badań obiektywnych, a także sprzęt do wykonywania badań przesiewowych słuchu u noworodków i niemowląt.

Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS położony jest w Kajetanach, około 20 km na południowy zachód od Warszawy. Lokalizacja szpitala, w otoczeniu lasów i z dala od zgiełku miasta, sprzyja szybkiemu powrotowi do zdrowia i regeneracji sił pacjentów po przebytym zabiegu operacyjnym. Na terenie Centrum znajduje się zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe: hotel, restauracja, park rekreacyjno-wypoczynkowy, hala sportowa, mini zoo oraz sklep i apteka, gdzie pacjenci mogą na miejscu nabyć najpotrzebniejsze przedmioty i leki.

Gwarancją komfortowego pobytu jest również personel medyczny porozumiewający się w kilku językach, co ułatwia komunikację ze wszystkimi przybywającymi do nas pacjentami.

Szpital Medincus www

ZOBACZ FOLDER
Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content