Badania słuchu podczas Dnia w dobrej kondycji w Warszawie

W dniu 28. czerwca (sobota) Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS aktywnie uczestniczyło w Dniu w Dobrej Kondycji, odbywającym się w Parku Moczydło (Warszawa, Wola).

 

Akcja, odbywała się równolegle we wszystkich nowopowstałych w ramach programu: Warszawa w dobrej kondycji – siłowniach plenerowych w Warszawie.

 

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS podczas akcji i odbywającego się w Parku Moczydło – Pikniku Sportowego realizowało bezpłatne badania słuchu dla uczestników pikniku. Wszystkie osoby, które odwiedziły nasze stoisko mogły skorzystać z możliwości badania przesiewowego słuchu, wykonywanego na Platformie Badań Zmysłów, oraz badania videootoskopem. Wynik każdego z badań był na miejscu omawiany przez specjalistów z naszego Centrum – technika badań medycznych oraz lekarza. Na miejscu można było uzyskać szczegółówe informacje na temat oferty Centrum, w tym przede wszystkim możliwości diagnostyki i leczenia zaburzeń słuchu w naszych placówkach.

 

Badania cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas całej akcji przebadaliśmy nie tylko najmłodszych uczestników Dnia w dobrej kondycji, ale także osoby starsze.