Technik badań słuchu

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od 21 lat świadczy usługi w zakresie badań diagnostycznych, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, sprzedaży aparatów słuchowych i implantów słuchowych. Sieć MEDINCUS to 15 placówek w Polsce i 7 filii zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Technik badań słuchu

Wymagania:

– wykształcenie kierunkowe,
– dyspozycyjność,
– odpowiedzialność,
– sumienność,
– uczciwość,
– umiejętność pracy w zespole.

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało wykonywanie badań:
– audiometrii słownej,
– audiometrii tonalnej,
– audiometrii impedancyjnej,
– otoemisji akustycznej,
– ABR i innych.

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w firmie będącej liderem branży,
– pracę w zespole profesjonalistów,
– możliwość udziału w kursach, konferencjach i szkoleniach (krajowych i zagranicznych),
– bogaty zestaw szkoleń (w tym produktowych),
– niezbędne narzędzia pracy,
– wsparcie ze strony zespołu w sytuacjach problemowych.

Prosimy o przesyłanie aplikacji z klauzulą: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o. o.

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o. o. z siedzibą w Kajetanach, ul. Mokra 7, zaś pełna treść klauzuli informacyjnej została zamieszczona pod adresem: www.csim.pl.

Aplikuj

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content