Pielęgniarka

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od kilkunastu lat świadczy usługi w zakresie badań diagnostycznych, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, sprzedaży aparatów słuchowych i implantów słuchowych. Sieć MEDINCUS to 15 placówek w Polsce i 8 filii zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Al.Jerozolimskie)

Opis stanowiska:

  • koordynowanie opieki medycznej dla pacjenta, praca w gabinecie lekarskim;
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta;
  • przygotowywanie pacjenta do badania lekarskiego;
  • wykonywanie zleceń lekarskich;
  • przygotowywanie gabinetów do pracy;
  • uzupełnianie brakującego sprzętu.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo/położnictwo i prawo wykonywania zawodu pielęgniarki;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • optymizm, uśmiech i chęć niesienia pomocy.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w ambitnym, doświadczonym zespole;
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji;
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

W temacie maila z CV proszę podać nazwę stanowiska wraz z miastem.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacje@medincus.pl z klauzulą: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o. o.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o. o. z siedzibą w Kajetanach, ul. Mokra 7, zaś pełna treść klauzuli informacyjnej została zamieszczona pod adresem: www.csim.pl.

Sekretarka medyczna

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od kilkunastu lat świadczy usługi w zakresie badań diagnostycznych, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, sprzedaży aparatów słuchowych i implantów słuchowych. Sieć MEDINCUS to 15 placówek w Polsce i 8 filii zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • koordynowanie opieki medycznej dla pacjenta,
  • udział w prowadzeniu dokumentacji przychodni ,
  • przygotowywanie gabinetów do pracy,
  • nadzór nad prawidłową działalnością przychodni.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • samodzielność, inicjatywa i dynamika w działaniu,
  • umiejętność szybkiego uczenia się, doskonała organizacja,
  • pracy, dokładność, sumienność,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.