Kongres ZDROWIE POLAKÓW 2020

21 października 2020 by administartor
Zrzut-ekranu-2020-10-21-o-15.40.35.png

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Kongresie „Zdrowie Polaków”, który odbędzie się 26-27.10.2020 r. W związku z sytuacją panującą w kraju i na świecie wydarzenie odbędzie się w formie online i będzie dostępne na kanale YouTube. Światowe Centrum Słuchu oraz Instytut Narządów Zmysłów są jednymi z organizatorów tego wydarzenia.

Główne przesłanie tegorocznego Kongresu dotyczy edukacji społecznej i konieczności propagowania odpowiednich postaw prozdrowotnych. W ramach Kongresu odbędzie się wiele debat i paneli. Będzie można zapoznać się nie tylko z przełomowymi osiągnięciami, lecz także z przedstawionymi z zaangażowaniem i troską problemami, które wciąż pozostają do rozwiązania. Wnioski z poszczególnych debat staną się punktem wyjścia do dalszych dyskusji, które będą się odbywać w naszym wspólnym, społecznym interesie.

Całość programu uzupełnią specjalistyczne wykłady konsultantów krajowych w kilkudziesięciu dziedzinach medycyny i wybitnych autorytetów. Celem wszystkich wystąpień jest w pierwszej kolejności przekazanie cennych wskazówek, jak dbać o zdrowie, jakie są zalecenia dla pracowników ochrony zdrowia oraz dla każdego obywatela, które wynikają z aktualnego zakażenia COVID-19.

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z PROGRAMEM KONFERENCJI.

Wydarzenie będzie można śledzić pod następującymi linkami:

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content