lek. med. Grażyna Kulik-Urbańska nagrodzona przez Prezydenta Miasta Gdańska.

29 października 2014 by administartor
87_m-1.jpg

Nagrody dla pracowników gdańskiej służby zdrowia za osiągnięcia w ochronie zdrowia i szczególny charakter pracy na rzecz pacjenta zostały przyznane przez Prezydenta Miasta Gdańska po raz szósty.W tym roku jednym z 4 laureatów nagrody została lek. med. Grażyna Kulik-Urbańska -specjalista foniatra, otolaryngolog, kierownik filii – Pomorskie Centrum Słuchu i Mowy “MEDINCUS” w Gdańsku.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się w Nowym Ratuszu w Gdańsku w dn. 29. października 2014. Nagrody wręczył osobiście – Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.

Źródło: www.gdansk.pl

 

Lek. med. Grażyna Kulik Urbańska wieloletnie doświadczenie w pracy w zawodzie w Gdańsku, przełożyła na organizację i kierowanie nowoczesną placówką medyczną jaką jest Pomorskie Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS (ul. Biała 7a, Gdańsk), które rozpoczęło swoja działalność w 2009 r. Obecnie placówka kierowana przez dr Urbańską, świadczy wysokospecjalistyczne usługi w zakresie: otorynolaryngologii, audiologii, foniatrii, szumów usznych, logopedii, psychologii, fizjoterapii, zaburzeń równowagi, rehabilitacji słuchu i mowy, oraz dopasowania i sprzedaży aparatów słuchowych. Stanowi także część Krajowej Sieci Teleaudiologii, co możliwa zdalne konsultacje ze specjalistami ze współpracujących ośrodków oraz zdalne dopasowanie procesorów mowy, i rehabilitację osób ze wszczepionymi implantami słuchowymi bez konieczności dojeżdżania pacjentów do znacznie oddalonych ośrodków,

Lek. med. Grażyna Kulik – Urbańska stale uczestniczy w wydarzeniach o charakterze szkoleniowym, warsztatowym i kształceniowym dla lekarzy oraz innych specjalistów których celem jest pomoc pacjentom z zaburzeniami słuchu, głosu i mowy, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. W swojej pracy zawodowej i kierowaniu wysokospecjalistyczną placówką medyczną w Gdańsku stale inicjuje nowatorskie działania i aktywności, które mają na celu zwrócenie uwagi na problem zaburzeń w zakresie słuchu i mowy.

/fragment wniosku o nadanie nagrody/

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content