Medincus na wystawie MedExpo w Kirgistanie

24 maja 2019 by administartor
medexpo-1-1200x917.jpg

Za nami XIV edycja Międzynarodowej Wystawy MedExpo 2019, która odbyła się w terminie 9-11 kwietnia 2019 w stolicy Kirgistanu – Biszkeku.
W wystawie udział wzięli przedstawicieli Centrum Słuchu i Mowy Medincus: Łukasz Kralczyński (protetyk słuchu), Liudmila Zhuchko (lekarz), Olga Putsiata (dział współpracy zagranicznej) oraz Julia Kremniowa (dział współpracy zagranicznej).

W trakcie wystawy nasi przedstawiciele informowali o działalności Centrum Słuchu i Mowy i prezentowali najnowsze urządzenie pozwalające rehabilitować pacjenta w zakresie rozwoju mowy i słuchu – SPPS-S ( Stymulacja Polimodalna Percepcji Sensorycznej metodą Skarżyńskiego) . Pracownicy CSiM przeprowadzili również badania słuchu przy pomocy Platformy Badań Zmysłów i videootoskopu. Doktor Liudmila Zhuchko i Łukasz Kralczyński prowadzili również konsultacje laryngologiczne w placówce Medincus w Biszkeku.

Wystawa MedExpo to wydarzenie ważne dla wszystkich gałęzi medycyny. Wystawa corocznie demonstruje zaawansowane technologie i najnowsze osiągnięcia medycyny. To najlepsze miejsce do nawiązania profesjonalnych kontaktów i wymiany doświadczeń między pracownikami rożnych instytucji medycznych, naukowcami i producentami nowoczesnego sprzętu medycznego. W tegorocznej edycji udział wzięło ok. 4500 osób.

medexpo-1
medexpo2
Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content