Memoriał Andrzeja Bruskiego – promocja aktywności fizycznej i badań przesiewowych

21 czerwca 2019 by administartor
DSC_2648a-850x340.jpg

15 czerwca 2019 r. odbył się Memoriał Andrzeja Bruskiego – wyścig czwórek wioślarskich na Wiśle. Była to 13 edycja spotkania. Celem Memoriału była nie tylko promocja wioślarstwa, ale również zachowań prozdrowotnych. Pokazywanie, że ruch nam służy i jest inwestycją w zdrowie oraz dobre samopoczucie.

W trakcie memoriału promowane były badania przesiewowe. Centrum Słuchu i Mowy Medincus od lat angażuje się w programy badań przesiewowych – głownie badań słuchu. Wczesne zdiagnozowanie problemów daje możliwość wcześniejszej interwencji i uzyskania lepszych efektów leczenia, stwarzając możliwość przywrócenia w miarę normalnego słuchu. Nie tylko zresztą badania słuchu są naszą inwestycją w zdrowe życie, ale również te związane m.in. z nowotworami czy chorobami układu krążenia. Memoriał był doskonałą okazją by o tym przypomnieć.

– Memoriał Andrzeja Bruskiego powstał po odejściu mojego taty. Ponieważ był moim oddanym kibicem jeżdżącym na regaty wioślarskie, wspierającym mnie, szukającym sponsorów, chciałem w jakiś sposób uhonorować jego pamięć. Szukając formuły, stwierdziłem że najlepszą będą otwarte regaty dla amatorów i zawodników, żeby mogli się spotkać na jednym torze, a potem spędzić czas wspominając stare czasy i myśląc o nowych projektach wioślarskich. Jeśli przy okazji promować możemy badania przesiewowe i zdrowy tryb życia, to chętnie z tego korzystamy – mówi Łukasz Bruski.

Polecamy wypowiedź Prezesa CSiM MEDINCUS Łukasza Bruskiego o promocji wioślarstwa, profilaktyki zdrowotnej i programów badań przesiewowych: https://biznes.newseria.pl

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content