Spotkania użytkowników implantów ślimakowych

25 września 2020 by administartor
DSC_1424-Copy-1200x800.jpg

We wrześniu w naszych placówkach w Kajetanach i w Ciechocinku odbyły się dwa pierwsze spotkania użytkowników implantów ślimakowych firmy Advanced Bionics. Obejmowały one konsultacje lekarskie, rehabilitacyjne oraz badania słuchu, wykonywane przez naszych specjalistów.

Podczas spotkań uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia własnego procesora implantu ślimakowego oraz indywidualnej konsultacji ze specjalistą klinicznym. Mogli również zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, oferującymi jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości posiadanych przez nich implantów ślimakowych. Była to także okazja do wspólnego poznania się i wymiany doświadczeń. Każdy uczestnik miał możliwość porozmawiania z lekarzem i skonsultowania z nim swoich ewentualnych wątpliwości dotyczących użytkowania urządzenia i, co za tym idzie, własnego zdrowia. Spotkania zakończyły się prezentacją nowych narzędzi rehabilitacyjnych.

W spotkaniu w Kajetanach, które odbyło się w dniach 7-9 września, wzięło udział 21 użytkowników implantów wraz z ich opiekunami. Natomiast w Ciechocinku w dniach 21-23 września gościliśmy 8 uczestników wraz z opiekunami. Przed nami kolejne spotkania, tym razem jednodniowe, w innych naszych placówkach, tj. w Rzeszowie (14.10), Opolu (15.10), Szczecinie (20.10) oraz Olsztynie (22.10). Liczba miejsca jest ograniczona, a decydująca będzie tradycyjnie kolejność zgłoszeń.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content