Wspieramy rozwój młodych sportowców

15 grudnia 2023 by Katarzyna Kocot
1-1200x801.jpg

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS czynnie uczestniczy w propagowaniu aktywności fizycznej i wsparciu młodych zawodników w dążeniu do osiągnięcia sukcesu i doskonalenia swoich talentów.

Mamy przyjemność ogłosić, że podpisaliśmy umowę partnerską z Uczniowskim Klubem Sportowym Rusiec.
Przypieczętowaniem podjęcia współpracy było wręczenie przez panią prezes klubu, Patrycję Rybak i sekretarza klubu, Piotra Końko Zarządowi Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS honorowej koszulki nowego zawodnika UKS Rusiec.

Synergia z Uczniowskim Klubem Sportowym Rusiec to nie tylko dopingowanie perspektywicznych sportowców. To również okazja do włączenia się w akcje społeczne i charytatywne.

Jedną z misji Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS jest niesienie pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

13 grudnia 2023 roku odbył się charytatywny mecz na rzecz rodziny z Ruśca, która kilka dni wcześniej straciła dom w pożarze🔥. Uczniowski Klub Sportowy Rusiec zorganizował licytacje i sprzedaż symbolicznych cegiełek, z których pełny dochód przeznaczył na odbudowę domu pogorzelców. W akcję społeczną licznie zaangażowała się lokalna społeczność, a wydarzenie zostało objęte patronatem Wójta Gminy Nadarzyn.. Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS nie pozostało obojętne na tragedię rodziny i bez wahania wsparło inicjatywę.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content