Zapraszamy na webinar o zaburzeniach słuchu (18.03.2021)

16 marca 2021 by administartor
WhatsApp-Image-2021-03-15-at-17.34.27.jpeg

Serdecznie zapraszamy naszych Pacjentów na webinar organizowany przez Ukraińskie Stowarzyszenie Turystyki Medycznej (UAMT) na temat zaburzeń słuchu i turystyki medycznej. Weźmie w nim udział Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS reprezentowane przez Irinę Pierzyńską i prof. Piotra H. Skarżyńskiego.

Webinar odbędzie się 18 marca 2021 roku (tj. czwartek) o godz. 14:00, będzie transmitowany na żywo na Facebooku. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy kliknąć w TEN LINK. Organizatorzy wydarzenia zachęcają do wcześniejszych zapisów.

Ukraińskie Stowarzyszenie Turystyki Medycznej (Ukrainian Association of Medical Tourism) to organizacja non-profit, która współpracuje z wiodącymi instytucjami medycznymi i klinikami medycznymi, Ministerstwem Zdrowia i dostawcami usług zdrowotnych, operatorami turystyki medycznej, organizatorami wycieczek, firmami ubezpieczeniowymi i innymi firmami związanymi z w celu zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów. Do tego promuje podnoszenie wysokiej jakości opieki nad pacjentami w globalnym środowisku oraz rozwój turystyki medycznej jako jednego z najbardziej obiecujących obszarów ukraińskiej opieki zdrowotnej.

UAMT jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Turystyki Medycznej (GHTC – Global Healthcare Travel Council). Misją GHTC jest połączenie możliwości publicznego i prywatnego sektora medycznego w celu zapewnienia wysokiej jakości opieki zdrowotnej dla pacjentów.

Podczas webinaru zostaną omówione m.in. następujące zagadnienia:

❓ Kiedy najwcześniej należy sprawdzić słuch swojego dziecka?
❓ Kiedy trzeba skontaktować się z logopedą?
❓ W jaki sposób nowoczesne technologie służą do korygowania problemów ze słuchem?
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.
Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content