17-urodziny-Medincus_STRONA.png

8 kwietnia 2019 roku minęło 17 lat od powstania Grupy Medincus. Działamy i rozwijamy się dla Was!

Historia Grupy MEDINCUS rozpoczęła się dokładnie 08 kwietnia 2002 roku w Kajetanach. Przez 17 lat udało się zbudować i rozwinąć sieć placówek medycznych, świadczących wysokospecjalistyczne usługi w zakresie otorynolaryngologii, audiologii, foniatrii, rehabilitacji, surdologopedii, psychologii, fizjoterapii i inżynierii biomedycznej.

Aktualnie do sieci należy 12 placówek w Polsce (Warszawa, Szczecin, Katowice, Rzeszów, Olsztyn, Gdańsk, Opole, Kajetany, Warszawa (Centrum Głosu dla Profesjonalistów MEDINCUS) Kraków, Radom i Ciechocinek) oraz 6 placówek zagranicznych: na Ukrainie (Odessa, Łuck), w Kirgistanie (Biszkek, Osz), Kazachstanie (Szymkent) oraz Przedstawicielstwo na Białorusi (Brześć). Częścią sieci jest także Szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach

Nasze Centrum pomimo wielu nagród, wyróżnień i słów uznania, nie osiada na laurach. Nieustająco się rozwijamy i poszerzamy swoje horyzonty, a przede wszystkim dążymy do tego, aby stanowić wzór nowoczesnej, otwartej na pacjenta placówki medycznej. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych pacjentów, których liczba ciągnie rośnie.
To jest dla nas największą nagrodą. Dziękujemy za motywację do działania.

.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content