19 lat Grupy MEDINCUS

8 kwietnia 2021 by Anna Zakrzewska
19_lat-1.jpg

Grupa MEDINCUS powstała 19 lat temu, a w jej skład wchodzi obecnie 15 placówek w kraju i 8 filii zagranicznych.

Przeprowadzamy największą w Polsce liczbę operacji poprawiających słuch. Operujemy pacjentów, którzy w innych ośrodkach nie mieliby szans na odzyskanie słuchu, bo nikt nie podjąłby się tak trudnego zabiegu. Mamy sukcesy i szczycimy się tym, że nasze placówki są odwiedzane przez licznych lekarzy z całego świata. Jednakże przede wszystkim jesteśmy dumni z zadowolonych pacjentów.– mówi prof. Piotr H. Skarżyński.

Szczególna misja Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od początku była związana z szansami i aspiracjami w leczeniu niedosłuchu i niesieniu pomocy wszystkim potrzebującym pacjentom. Program kliniczny obejmuje szeroką współpracę z wieloma ośrodkami naukowo-badawczymi, dotyczącą optymalizacji kosztów i efektów terapii w odniesieniu do takich problemów, jak: głuchota i głęboki niedosłuch, zaburzenia mowy, zaburzenia głosu, szumy uszne, zawroty głowy i zaburzenia równowagi, możliwości chirurgii rekonstrukcyjnej w leczeniu wad wrodzonych i nabytych ucha.

W placówkach Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS otolaryngolodzy, audiolodzy, foniatrzy, logopedzi, surdopedagodzy, psycholodzy, inżynierowie kliniczni oraz technicy rocznie wykonują ponad 2500 zabiegów oraz udzielają i przeprowadzają 150 tysięcy konsultacji i badań w zakresie otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii. Z różnych form pomocy skorzystało dotychczas ponad milion pacjentów.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content