2 lata Medincusa w Ciechocinku

13 marca 2020 by Anna Nowak
DSC_4604-Edit-2-1200x800.jpg

13 marca 2018 r. otwarto Kujawsko-Pomorskie Centrum Słuchu i Mowy Medincus w Ciechocinku.

Na początku, w 2018 roku, w poradni przyjmował jeden lekarz. Dziś pacjentów konsultują trzej lekarze otorynolaryngolodzy i dwóch protetyków słuchu, istnieje też możliwość wizyty u prof. Piotra H. Skarżyńskiego, który regularnie pojawia się w Ciechocinku. Zdecydowaną większość pacjentów stanowią dzieci, które najczęściej diagnozowane są w zakresie chorób uszu. Podczas dwóch lat funkcjonowania Centrum przyjęło ok. tysiąca pacjentów na konsultacje lekarskie, a inhalacje odbyło ok. 350 osób, słuch przebadano 1182 osobom.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Słuchu i Mowy Medincus chętnie organizuje edukacyjne spotkania seniorów, a zespół poradni gości także w ciechocińskich przedszkolach, gdzie na przesiewowe bezpłatne badania słuchu może liczyć każdy przedszkolak.

Jolanta Gola, Ciechocinek, Medincus– Te dwa lata minęły nam bardzo szybko. Dziś możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nasza placówka jest miejscem, które niesie pomoc na najwyższym poziomie. Pacjenci do nas wracają, seniorzy przyprowadzają swoje wnuki, a to świadczy o ich zaufaniu, bo powierzają nam swoją najwyższą wartość – zdrowie. Zespołowi Kujawsko-Pomorskiego Centrum Słuchu i Mowy Medincus z okazji urodzin życzę zdrowia, dobrej energii i wewnętrznej motywacji do niesienia pomocy, bo to owocuje uśmiechem na twarzy, a uśmiech w pracy z pacjentem jest niezwykłą siłą – mówi Jolanta Gola, koordynator filii CSiM Medincus w Ciechocinku.      

Przychodnia mieści się w wyjątkowym obiekcie hotelowym Willa Home z 1906 roku. Kameralny charakter tego miejsca i lokalizacja w okolicy Parku Zdrojowego, Parku Sosnowego oraz słynnego Deptaku Sław pozwala pacjentom korzystać z walorów ciechocińskiego uzdrowiska. Częścią obiektu jest także Pierogarnia Willa Home. Medincus w Ciechocinku z powodzeniem łączy medyczny profil placówki z uzdrowiskowym i relaksacyjnym charakterem miasta.

 

Więcej: www.csim.pl/placowki/ciechocinek/

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content