Centrum Głosu Dla Profesjonalistów wznawia pracę

15 maja 2020 by Anna Nowak
okolnik.png

18 maja Centrum Głosu dla Profesjonalistów wznawia pracę. Planowe przyjęcia pacjentów rozpoczną się od 25 maja. Zapraszamy do rezerwacji wizyt.

CENTRUM GŁOSU DLA PROFESJONALISTÓW to placówka sieci placówek medycznych Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS o charakterze diagnostyczno-terapeutyczno-rehabilitacyjnym.

Placówka przeznaczona dla dzieci i osób dorosłych, będących w grupie pacjentów o szczególnych i zwiększonych wymaganiach stawianych narządowi głosu. Wyjątkową ofertą jest kompleksowa opieka lekarska dla osób wykorzystujących głos jako narzędzie pracy (wokalistów, aktorów, nauczycieli, mówców, wykładowców, polityków), w ramach której zapewnione są konsultacje lekarskie, rehabilitacja głosu oraz usługi fizykoterapeutyczne. Interdyscyplinarny lekarzy specjalistów i terapeutów, zapewnia gwarancję kompleksowych, wysokiej jakości usług medycznych w zakresie zaburzeń szeroko rozumianego procesu komunikatywnego i aktywności wokalnej.

Centrum Głosu dla Profesjonalistów MEDINCUS w Warszawie

W związku z zamknięciem głównego wejścia do budynku Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina pacjentów prosimy o korzystanie z bocznego wejścia, z prawej strony budynku. 

ul. Okólnik 2,
00-368 Warszawa

tel: +48 22 463 54 70
tel. +48 666 333 222
email: centrumglosu@medincus.pl

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content