Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS po raz kolejny partnerem zawodów sportowych Wioślarski Tytan Warszawy

Już po raz czwarty Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS aktywnie uczestniczyło w kolejnej edycji Wioślarskiego Tytana Warszawy, zawodów sportowych skierowanych do uczniów warszawskich szkół gimnazjalnych, organizatorem których jest Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie.

Tak jak dotychczas, Centrum partycypowało w wydarzeniu poprzez wykonywanie bezpłatnych badań słuchu. Z możliwości przesiewowego badania, wykonywanego przez naszych techników medycznych na Platformie Badań Zmysłów, skorzystali nie tylko uczestnicy zawodów, ale także kibice obecni podczas rywalizacji, jak również ich opiekunowie i trenerzy.

W tegorocznej edycji wzięło udział kilkuset gimnazjalistów z sześciu dzielnic (Wola, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów i Mokotów). Finał rywalizacji odbył się w dniu 14.06.2017 r.

MEDINCUS jako partner zawodów, ufundował dla zwycięzców rywalizacji finałowej każdej grupy wiekowej, pulsometry, które mają zachęcić do kontynuowania treningów oraz zaszczepić w młodzieży chęć do aktywnego i zdrowego trybu życia.

Więcej informacji oraz relacje z zawodów na stronie:

http://wtw.waw.pl/aktualnosci/wielki-final-tytana-galeria-relacja,1048

 

fot. Maciej Krüger, www.wtw.waw.pl