Dr hab. n. med. mgr zarz. Piotr Henryk Skarżyński wśród 20 Top Menadżerów 2015

17 grudnia 2015 by administartor
IMG_4413.jpg
Dwudziestka najlepszych menedżerów została nagrodzona podczas uroczystości zorganizowanej przez redakcję „Bloomberg Businessweek Polska”. W gronie laureatów, wybranych w oparciu o sondaż najlepszych szefów firm działających w Polsce, znalazł się dr hab. n. med. Piotr H. Skarżyński, Członek Zarządu Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o.o.. Lista najlepszych prezesów firm działających w Polsce powstała na podstawie sondażu przeprowadzonego wśród menedżerów na przełomie listopada i grudnia 2015 r. Ponad 30 ankietowanych do grona laureatów wytypowało dr hab. Piotr H. Skarżyńskiego za łączenie pasji do leczenia, samorozwoju naukowego z wysokimi zdolnościami menadżerskimi i zarządczymi. Wśród wyróżnionych menedżerów znaleźli się m.in. prezesi KGHM, PKO BP, Work Service, Tauron, Deutsche Bank, AHP American Heart of Poland i kilkunastu innych polskich i zagranicznych wyróżniających się na polskim rynku przedsiębiorstw.
– Bardzo się cieszę z przyznanego mi wyróżnienia. Jest ono podsumowaniem ciężkiej pracy całego zespołu, która wpłynęła na dalszy rozwój branży medycznej, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami – mówi dr hab. Piotr H. Skarżyński, Członek Zarządu Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o.o.
Więcej informacji na temat tegorocznej edycji nagrody na stronach Bloomberg Businessweek Polska: www.bloombergbusinessweek.pl
IMG_4322_male
IMG_4413
IMG_4438_male
Informacje powiązane z dr hab. n. med. Piotr H. Skarżyńskim:
Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content