DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

19 stycznia 2024 by administartor
Dzień-babci-i-dziadka2024_HEADER_Obszar-roboczy-1-1200x491.jpg

Dzień Babci i Dziadka – okazja do zadbania o zdrowy słuch

Obchody Dnia Babci i Dziadka w Centrum Mowy i Słuchu MEDINCUS to nie tylko czas radości i wspólnego świętowania, ale także doskonała okazja do zadbania o zdrowie słuchowe najbliższych. Regularne badania słuchu są kluczowe dla wczesnego wykrywania ewentualnych problemów, co umożliwia szybsze podjęcie skutecznych działań terapeutycznych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pierwszym badaniem w naszych placówkach do udziału w wydarzeniu. Bezpieczeństwo i komfort pacjentów są dla nas priorytetem, dlatego, podczas wydarzenia, doświadczeni specjaliści protetyki słuchu będą dostępni, aby udzielić konsultacji wszystkim zainteresowanym. Protetyka słuchu to dziedzina, która zajmuje się doborem, dostosowywaniem i serwisowaniem aparatów słuchowych. W trakcie konsultacji specjaliści dokładnie przeanalizują potrzeby każdego pacjenta, zalecając indywidualne rozwiązania.

Bezpłatne badanie słuchu z wykorzystaniem technologii AT i AI

Centrum Mowy i Słuchu MEDINCUS postawiło sobie za zadanie wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie opieki nad zdrowiem słuchowym. Dlatego też, podczas obchodów Dnia Babci i Dziadka, zaplanowano bezpłatne badania słuchu z wykorzystaniem audiometrii tonalnej (AT) oraz audiometrii impedancyjnej (AI). Zapisz się już dziś!


 
 
 
 
 
 
 
Kontakt: e-mail: kajetany@medincus.pl
tel. / fax. +48 22 463 53 22
tel. +48 666 333 222
Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content