Magdalena B. Skarżyńska wyróżniona w konkursie Kobieta Rynku Zdrowia 2024

8 marca 2024 by Katarzyna Kocot
111-1200x594.jpg

Mamy zaszczyt poinformować, że dr hab. n. med. i n. o zdr. Magdalena B. Skarżyńska z Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, została laureatką prestiżowego wyróżnienia w konkursie Kobieta Rynku Zdrowia 2024. Wyniki ogłoszono podczas uroczystej gali, która odbyła się 7 marca w trakcie Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Konkurs “Kobieta Rynku Zdrowia” stanowi istotne wydarzenie w polskim środowisku medycznym, mające na celu podkreślenie roli wybitnych kobiet w dziedzinie ochrony zdrowia. Coroczne wydarzenie koncentruje się na uznaniu osiągnięć kobiet, które nie tylko odnoszą sukcesy zawodowe, lecz także aktywnie przyczyniają się do rozwoju sektora medycznego.

Więcej o wydarzeniu TUTAJ.

W związku z obchodzonym Dniem Kobiet, pragniemy złożyć wszystkim niezwykłym kobietom najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy dzień przynosi Wam radość, spełnienie i sukcesy w każdej dziedzinie życia. Dziękujemy za Waszą siłę, wytrwałość i piękno, które sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem. Wszystkiego najlepszego z okazji tego wyjątkowego dnia!

fot. Rynek Zdrowia

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content