Medincus na Polskiej Wystawie Gospodarczej

13 stycznia 2020 by administartor
pwg-www.jpg

Polska Wystawa Gospodarcza to wyjątkowe przedsięwzięcie wystawiennicze, powstałe z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, jako wyraz uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw oraz ich wkładu w rozwój polskiej gospodarki.

Wystawa odbędzie się 16 stycznia w Stalowej Woli. Ponad 70 firm z całego kraju przyjedzie, by pokazać potencjał i siłę polskiej gospodarki. Wśród wystawców będzie Centrum Słuchu i Mowy Medincus prezentujące narzędzie do Stymulacji Polimodalnej Percepcji Sensorycznej metodą Skarżyńskiego (SPPS-S). Terapia SPPS-S jest wsparciem dla pacjentów zmagających się z zaburzeniami współwystępującymi z zaburzeniami przetwarzania słuchowego: opóźnionym rozwojem mowy czy trudnościami w koncentracji uwagi, jąkaniem lub zaburzeniami głosu. Dzieci korzystając w trakcie terapii z tabletu angażują w ćwiczenia różne zmysły (słuch, wzrok, dotyk), ćwiczą ich integrację i koordynację.

Polska Wystawa Gospodarcza ma charakter wystawy otwartej. Można ją odwiedzić w godz. 11.00-17.00. Wystawę uroczyście otworzy Prezydent RP Andrzej Duda o godzinie 12.30. O godz. 13.15 odbędzie się panel pt. „Od COP do Gospodarki 4.0”.

 

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content