Medincus Partnerem Merytorycznym festiwalu muzycznego „Ślimakowe Rytmy”

24 maja 2019 by administartor
DSC_3442-850x340.jpg

W dniach 8-10 lipca br. odbędzie się festiwal „Ślimakowe Rytmy”, V Międzynarodowy Festiwal Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Zaburzeniami Słuchu. W tym roku pacjenci z całego świata spotkają się w Kajetanach pod hasłem „Światowe muzyczne spotkania mistrzów i artystów“.

9 lipca odbędą się spotkania mistrzów z młodymi artystami. Wezmą w nim udział laureaci i uczestnicy poprzednich edycji oraz tegoroczni uczestnicy. Spotkania będą miały formę indywidualnych spotkań warsztatowych w poszczególnych grupach instrumentów. Odbędą się warsztaty z emisji głosu i oddechu, warsztaty instrumentalne, warsztaty wizerunku scenicznego oraz pamięci muzycznej.

Zwieńczeniem tegorocznej jubileuszowej edycji będzie koncert pod hasłem „Muzyczne spotkania mistrzów z artystami“. W koncercie wezmą udział laureaci tegorocznej edycji z wybranymi utworami, natomiast laureaci poprzednich edycji wystąpią w duetach lub tercetach z mistrzami muzykami aktywnie występującymi na scenach polskich i światowych.

Osoby zainteresowane udziałem w festiwalu zachęcamy do rejestracji. Rejestracja uczestników trwa do 15 maja.

Organizatorami festiwalu są Światowe Centrum Słuchu i Instytut Narządów Zmysłów. Centrum Słuchu i Mowy Medincus po raz kolejny zostało Partnerem Merytorycznym wydarzenia.

Więcej informacji na stronie https://festiwal.ifps.org.pl/.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content