„Najbardziej Wiarygodny w Medycynie” wyróżnienie dla Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS

29 stycznia 2019 by administartor
Nagrody-ISB-News-BS-8299-850x340-1548748254.jpg

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS zostało wyróżnione przez Agencję ISBnews, która przyznała nagrody i wyróżnienia “Najbardziej Wiarygodnym w Polskiej Gospodarce”. Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w czwartek, 24 stycznia 2019 r., w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wyróżnienie dla Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w kategorii „Najbardziej Wiarygodny w Medycynie” odebrał prof. nadzw. dr hab. Piotr H. Skarżyński, członek zarządu Centrum Słuchu i Mowy Medincus.

W uzasadnieniu wyróżnienia wskazano na dynamiczny rozwój Centrum Słuchu i Mowy Medincus w Polsce i na świecie. Sieć placówek CSiM Medincus od wielu lat działa w Polsce, na Ukrainie i Białorusi świadcząc najwyższej jakości usługi związane z otolaryngologią, audiologią i foniatrią. W ostatnich latach otwarto placówki w Azji Środkowej, a w najbliższym czasie powstaną kolejne w Senegalu, Kamerunie, Wybrzeżu Kości Słoniowej i Rwandzie. 

Patronat honorowy nad galą pełnili Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT), Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz Godła Promocyjnego “Teraz Polska”. Przedstawiciele tych urzędów i fundacji oraz redakcji ISBnews zasiadali w kapitule, która w ww. kategorii nagrodziła Grupę Adamed, a pozostałymi nominowanymi były: Grupa Enel-Med., Grupa Lux Med. oraz Grupa Mercator Medical.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content