„Pracodawcy jutra” o współpracy edukacji i biznesu

9 października 2019 by administartor
20191002_pracodawcy-jutrajpg-1200x797.jpg

2 października 2019 r. w Toruniu, odbyła się debata pt. „Jak zbliżyć biznes i edukację”. Zaproszeni eksperci rozmawiali o potrzebach przedsiębiorców i ich oczekiwaniach względem nauki i administracji publicznej pod kątem rozwoju kadr w Polsce. W debacie udział wziął dr n. o zdr. Łukasz Bruski, Prezes Centrum Słuchu i Mowy.

W dyskusji na temat współpracy biznesu i edukacji udział wzięli również:

  • Jerzy Boehlke, dziekan Wydz. Nauk Ekonomicznych UMK w Toruniu;
  • Urszula Martynowicz, Dyrektor Departamentu Strategii, Kwalifikacji i Kształcenia Zawodowego, Ministerstwo Edukacji Narodowej;
  • Małgorzata Kubińska, Dyrektor ds. Personalnych, Grupa Apator;
  • Daniel Nowak, ekspert, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości;
  • Piotr Olszowski, moderator.

Debata towarzyszyła wręczeniu wyróżnień w konkursie „Pracodawca Jutra”. To konkurs organizowany przez PARP, skierowany do mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, który ma na celu wyróżnienie firm, które z sukcesem realizują inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono prawie 60 inicjatyw na rzecz rozwoju kapitału ludzkiego w firmach. Pracodawcy ubiegający się o nagrodę w konkursie, musieli wykazać, że podejmowane przez nich działania mają charakter kompleksowy, zostały przygotowane w sposób przemyślany, zaś udział w nich, faktycznie przyczynia się do zwiększenia wiedzy lub umiejętności pracowników.

Centrum Słuchu i Mowy Medincus zostało wyróżnione tytułem „Pracodawcy jutra” w roku 2016, za działania edukacyjne skierowane do osób młodych, służące profilaktyce chorób słuchu.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content