Puls Medycyny: prof. Piotr H. Skarżyński na Liście Stu 2020

10 marca 2021 by administartor
lista-100-2020-830x434.jpg

Lista Stu 2020 to plebiscyt organizowany przez redakcję „Pulsu Medycyny”. Wydarzenie to odbywa się już od 19 lat i wyróżnia ono osoby, które mają największy pozytywny wpływ na rozwój polskiej medycyny. Jednym z laureatów Listy Stu w kategorii medycyna jest profesor Piotr H. Skarżyński.

Organizatorzy wydarzenia podkreślali, że rok 2020 był szczególny, bo upłynął pod znakiem pandemii. To właśnie pracownicy systemu ochrony zdrowia walczyli na pierwszej linii frontu z trudnym przeciwnikiem, jakim okazał się COVID-19. Na Liście Stu 2020 najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie w stosunku do poprzedniego roku odnotowane zostały następujące zmiany:

  • 29 wzrostów,
  • 40 spadków,
  • 2 pozycje bez zmian,
  • 29 osób znalazło się w rankingu po raz pierwszy lub wróciło po nieobecności.

Lista Stu została sporządzona w dwóch kategoriach: Medycyna oraz System Ochrony Zdrowia. Organizatorze plebiscytu opracowali materiał podsumowujący tegoroczną edycję Listy Stu. Zostały w nim opublikowane wywiady i teksty prezentujące wyróżnione osoby z pierwszych dziesięciu miejsc obu kategorii oraz promotorów wiedzy. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i laureatom Listy Stu 2020.

Pełne listy są dostępne pod poniższymi linkami.

Lista Stu w kategorii Medycyna

Lista Stu w kategorii System Ochrony Zdrowia

 

 

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content