Relacja z misji gospodarczej z Chorwacji

8 marca 2021 by administartor
KIG_logo_1-2.jpg

Krajowa Izba Gospodarcza była organizatorem wirtualnej misji z Chorwacji do Polski, która odbyła się w dniach 2-4 marca 2021 r. Jednym z jej uczestników było nasze Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, reprezentowane przez Irinę Pierzyńską i Prezesa Łukasza Bruskiego oraz reprezentującego firmę GNP Magnusson Bartłomieja Szylza.

Misja gospodarcza została zorganizowana dla przedstawicieli chorwackiego Ministerstwa Gospodarki i Zrównoważonego Rozwoju oraz Chorwackiej Izby Gospodarczej i lokalnych przedsiębiorców w ramach projektu: „Advisory services – Action plan aimed at strengthening the position of the Republic of Croatia as a preferred investment destination for attracting investments in high-tech sectors and emerging industries and Action plan for promotional activities and marketing tool for encouraging investment”.

Program wizyty miał na celu zapoznanie chorwackich przedstawicieli organów administracji państwowej z polskimi osiągnięciami w sektorach zaawansowanych technologii i kluczowych przemysłów wschodzących. Strona chorwacka była zainteresowana wymianą doświadczeń i skorzystaniem z dobrych praktyk polskich innowacyjnych firm i zaimplementowaniu ich rozwiązań i technologii na rynku chorwackim, czemu służyły także spotkania B2B między polskimi i chorwackimi przedsiębiorcami.

Misji przewodniczyła Pani Nataša Mikuš Žigman – Sekretarz Stanu w chorwackim Ministerstwie Gospodarki i Zrównoważonego Rozwoju. Program wirtualnej wizyty rozpoczął się od spotkania inauguracyjnego w Krajowej Izbie Gospodarczej. W kolejnych dniach pobytu w Polsce odbyły się wirtualne spotkania i rozmowy B2B z udziałem innowacyjnych polskich firm i klastrów, reprezentujących strategiczne branże z punktu widzenia rozwoju chorwackiej gospodarki.

Pełna relacja z wydarzenia oraz galeria zdjęć znajdują się TUTAJ.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content