Spotkania użytkowników implantów ślimakowych

31 sierpnia 2021 by Anna Zakrzewska
DSC06212_małe-1200x675.jpg

W sierpniu w placówkach w Opolu i Olsztynie Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS  odbyły się spotkania dla użytkowników implantów ślimakowych Advanced Bionics. Obejmowały wykłady, warsztaty a także konsultacje lekarskie, rehabilitacyjne oraz audiologiczne.

Podczas spotkań uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia własnego procesora  implantu ślimakowego oraz indywidualnej konsultacji ze specjalistami. Mogli  również zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, oferującymi jeszcze lepsze  wykorzystanie możliwości posiadanych przez nich implantów ślimakowych m.in.  nowych narzędzi rehabilitacji. Była to także okazja do wspólnego poznania  się i wymiany doświadczeń. Każdy uczestnik miał możliwość skonsultowania z  lekarzem swoich ewentualnych wątpliwości dotyczących użytkowania urządzenia,  a także uzyskania specjalistycznej poradę jak w pełni wykorzystać jego możliwości.

W spotkaniu w Opolu, które odbyło się w dniu 26 sierpnia, wzięło udział 15  użytkowników implantów wraz z ich opiekunami. Natomiast w Olsztynie w dniu  30 sierpnia gościliśmy 10 uczestników wraz z opiekunami. Przed nami kolejne  spotkanie 7 września w Zachodniopomorskim Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w  Szczecinie.

Relacja ze spotkań w placówkach Opolu i Olsztynie Centrum Słuchu i Mowy:

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content