Świąteczna akcja bezpłatnych badań słuchu dla seniorów

27 listopada 2023 by Katarzyna Kocot
GrudzienMiesiacemSeniora_www_czerwona_napisy_FB_IG_1920x1080-1200x675.jpg

Trwając w przekonaniu, że najpiękniejszym prezentem, jaki możesz wręczyć na święta jest ten, który możesz usłyszeć, Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS wyznaczyło cały grudzień miesiącem bezpłatnych badań słuchu dla pacjentów po 60 roku życia. W ramach akcji, we wszystkich placówkach Grupy MEDINCUS, seniorzy mogą wykonać bezpłatne badanie słuchu, zakończone profesjonalną konsultacją protetyczną.

Od 1 do 31 grudnia 2023 roku, nasi specjaliści wykonują audiometrię tonalną, która pozwala określić, czy pacjent ma jakiekolwiek problemy ze słuchem i – jeśli tak – jakiego są rodzaju. Wyniki audiometrii tonalnej pomagają lekarzom i audiologom zdiagnozować rodzaj i stopień utraty słuchu oraz opracować odpowiedni plan leczenia, terapii lub zdecydować o zastosowaniu kompensacji ubytków słuchu (m.in. aparatów słuchowych).

Aby bezpłatnie zbadać swój słuch i otrzymać profesjonalną poradę protetyczną, należy umówić się telefonicznie na wizytę w wybranej placówce Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS. Z oferty mogą skorzystać pierwszorazowi pacjenci, którzy ukończyli 60 rok życia. Akcja obejmuje także badania słuchu AT i AI oraz konsultacje protetyczne zlecone przez specjalistę w trakcie wizyty lekarskiej. Zapoznaj się z regulaminem akcji.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content