Złoty medal Japan Design, Idea & Invention Expo dla SPPS.

16 sierpnia 2018 by administartor
DSC_4227-850x340-1534423728.jpg

Złoty medal Japan Design, Idea & Invention Expo dla Stymulatora Polimodalnej Percepcji Sensorycznej (SPPS).

Na początku sierpnia w stolicy Japonii w Tokio w jednym z największych centrów kongresowych w Japonii – Tokio Big Sight, odbyła się 3. edycja targów Japan Design, Idea & Invention Expo zorganizowanych przez World Invention Intellectual Property Associations (WIIPA) oraz Chizai Corporation.

Głównym celem targów była wymiana pomysłów i poglądów przez naukowców, studentów, pracowników różnych jednostek naukowo-badawczych oraz firm promujących innowacyjność w skali międzynarodowej. Wydarzenie było doskonałą okazją do nawiązania współpracy pomiędzy wynalazcami i przedsiębiorcami z całego świata oraz pozyskania nowych kontaktów biznesowych. 

Wystawcy targów mogli zgłaszać swoje projekty w jednej z 22 różnych kategorii, m.in. biotechnologia, zdrowie, odnawialne źródła energii, sprzęt multimedialny, pomoce edukacyjne oraz wiele innych. Podczas Japan Design, Idea & Invention Expo zaprezentowało się ponad 400 wystawców, których odwiedziło kilka tysięcy zwiedzających.

Na polskim stanowisku zaprezentowanych zostało 8 innowacyjnych produktów, wśród nich Stymulator Polimodalnej Percepcji Sensorycznej (SPPS) do prowadzenia terapii metodą Skarżyńskiego, opracowany przez Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS.

Jury Japan Design, Idea & Invention Expo w kategorii wynalazki, przyznało najwyższą nagrodę – złoty medal, dla Stymulatora Polimodalnej Percepcji Sensorycznej (SPPS).

Naszym celem jest zwiększenie dostępu polskich pacjentów do najnowocześniejszych, innowacyjnych produktów i leczenia na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasze starania spotkały się z uznaniem Kapituły Japan Design, Idea & Invention ExpoKilka tygodni temu SPPS zostało wyróżnione Godłem Teraz Polska. Teraz ponownie, tym razem w międzynarodowym, zaszczytnym gronie znaleźliśmy się wśród laureatów. To dowód na to, że jakość i innowacyjność, którą nieustannie dostarczamy naszym pacjentom jest zauważona i zasługuje na wyróżnienie mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr H. Skarżyński, członek Zarządu Centrum Słuchu i Mowy Sp. z o.o.

 

 

 

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content