2. miejsce drużyny Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w WTW Rowing Elite

11 marca 2019 by administartor
DSC_1425-850x340-1552643453.jpg

Jak co roku, drużyna Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, z kapitanem Łukaszem Bruskim – Prezesem Zarządu na czele, wzięła udział w kolejnej, piątej już edycji zawodów sportowych WTW Rowing Elite.

Zawody organizowane przez Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, odbyły się w dniu 10. marca 2019 r. w lokalu SEN przy ul. Wioślarskiej 6.

Załoga MEDINCUS w składzie: Łukasz Bruski, Sylwia Kocerka, Artur Sakowski, Jakub Kocerka zajęła drugie miejsce, zaraz po drużynie Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, na 16 startujących ekip! Są więc powody do radości.

Zawody jak co roku, mają pierwiastek charytatywny. Tym razem, do specjalnej puszki, zbierane były pieniądze, które w formie prezentów zostaną przekazane dla podopiecznych Domu Dziecka im. Janusza Korczaka.

Cieszymy się, że po raz kolejny, poprzez swój aktywny udział w wydarzeniu sportowym także o charakterze charytatywnym promujemy aktywność fizyczną jako jeden z elementów profilaktyki zdrowotnej. Mamy tym samym także swój udział w popularyzacji rozwoju sportu i integracji w wymiarze amatorskim wśród pracowników firmy.

Więcej na www.wtw.waw.pl

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content