Światowy Dzień Słuchu w naszej filii w Biszkeku

5 marca 2019 by administartor
DSC_1227-850x340-1551776528.jpg

Z okazji Światowego Dnia Słuchu, w Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Biszkeku (Kirgistan) w dniu 4 marca 2019 r. zorganizowano Dni Otwarte, poświęcone problemom ze słuchem.

W trakcie połączenia videokonferencyjnego z Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach, pacjentów konsultowali: dr Tetiana Golubok (laryngolog), Agnieszka Pankowska (surdologopeda) i Adam Walkowiak (inżynier kliniczny). Gościem specjalnym Medincusa był Janusz Krzywoszyński, generalny konsul honorowy Republiki Kirgiskiej w Polsce.

Filię odwiedziło tego dnia ponad 100 osób, a oprócz konsultacji medycznych przygotowano również atrakcje dla małych pacjentów.

Dni Otwarte Medincusa w Biszkeku zainteresowały również lokalne media, o leczeniu chorób laryngologicznych opowiadały m.in. dr Bakyt Kermalieva (kierowniczka placówki) i Gaukhar Karabaeva (surdologopeda). Z tej okazji przygotowane zostały także niespodzianki dla najmłodszych pacjentów (w tym konkursy i prezenty).

W ramach kontynuacji obchodów Światowego Dnia Słuchu w Biszkeku, w dniu 6 marca 2019 r. pracownicy filii wezmą udział w Koncercie dla dzieci z CI, gdzie wystąpią z życzeniami z okazji dnia słuchu oraz przekażą dzieciom z CI prezenty.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content