Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS na wystawie „Opieka Zdrowotna Białorusi”

20 marca 2019 by administartor
IMG_20190312_113148-850x340.jpg

Przedstawiciele Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS wzięli udział w wystawie pt. „Opieka zdrowotna Białorusi 2019”, która odbyła się w Mińsku w dniach 12.03.2019-14.03.2019 r.
W wystawie udział wzięło ponad 200 wystawców, głównie z Białorusi i Rosji, a także z innych krajów europejskich i azjatyckich. Wystawcy promowali m.in różnorodny sprzęt medyczny, sprzęt do rehabilitacji, zabiegi fizjoterapeutyczne, literaturę medyczną i inne.

Stoisko Centrum Słuchu i Mowy cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wśród odwiedzających była liczna grupa pacjentów, u których występowały wszelkiego rodzaju problemy laryngologiczno/audiologiczne. Pojawiły się również osoby, które były już implantowane, bądź miały zabiegi medyczne związane ze słuchem i potrzebowały wskazówek, dotyczących dalszego postępowania. Udzielano także informacji odnośnie możliwości zdalnych ustawień, nie tylko implantów, ale również aparatów słuchowych oraz całej oferty przedstawicielstwa Centrum Słuchu i Mowy Medincus” w Brześciu.

Ponadto, przedstawiciele Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS obecni na wystawie wykonywali audiometrię tonalną z wykorzystaniem Platformy Badań Zmysłów, popartą videootoskopią i konsultacją z lekarzem, z czego skorzystało bardzo wiele osób.

Wśród odwiedzających były także osoby prowadzące działalność w branży medycznej lub pracujące w placówkach medycznych, które wykazywały duże zainteresowanie naszą ofertą i wyrażały chęć nawiązania współpracy.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content