Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS partnerem Fundacji Centrum Polsko-Ukraińskie

6 grudnia 2021 by Anna Zakrzewska
R5_3586edit-1200x675.jpg

5 grudnia br., w warszawskim Klubie Akwarium, odbył się koncert dedykowany diasporze ukraińskiej w Polsce, z udziałem zwycięzcy Voice of the Country (Holos Krayiny) Igora Grohotsky’ego, śpiewaka operowego Mykoly Sikory i byłego Ministra Kultury Narodowej na Ukrainie – Yevhena Nyshchuka. Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS zostało partnerem przedsięwzięcia. Inicjatywa stanowi początek współpracy z Fundacją, którą CSiM MEDINCUS planuje rozwijać wspierając kolejne polsko-ukraińskie projekty.

W przygotowaniach do grudniowego koncertu oraz w trakcie jego trwania, o głos wykonawców zadbała lekarz foniatra z Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS – Tetiana Golubok. Placówka w Kajetanach zapewniła muzykom miejsce do prób, pod okiem wspomnianego specjalisty.

Przed koncertem w Klubie Akwarium, pracownicy działu międzynarodowego Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, pod kierownictwem Iriny Pierzyńskiej, przedstawili naszą placówkę medyczną. Na stoisku Centrum uczestnicy wydarzenia uzyskali wszelkie niezbędne informacje dotyczące działalności sieci placówek medycznych MEDINCUS, oraz informacje na temat profilaktyki i diagnostyki w zakresie laryngologii, audiologii i foniatrii. Tetiana Golubok na scenie uroczyście zaprezentowała Centrum MEDINCUS, a jej wystąpienie wywołało burzę oklasków. Wszyscy goście koncertu otrzymali ulotki z informacjami o Centrum MEDINCUS, informacjami o ukraińskojęzycznych specjalistach Centrum oraz, co najważniejsze, 15% rabatu na konsultacje lekarskie i badania dla dzieci i dorosłych.

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS to sieć 15 placówek medycznych
w Polsce i 8 za granicą, świadczących wysokospecjalistyczne usługi w zakresie diagnostyki i leczenia dolegliwości z dziedziny otorynolaryngologii, audiologii, foniatrii. Świadczy także usługi w zakresie rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy, a także surdologopedii, psychologii, fizjoterapii, u dzieci i dorosłych, w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania.
W CSiM MEDINCUS pacjenci mogą skorzystać także z opieki medycznej w ramach NFZ.

Sieć realizuje około 150 tys. konsultacji lekarskich rocznie, a szpital Międzynarodowe Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS mieszczący się w podwarszawskich Kajetanach, wykonuje 2,5 tys. operacji w ciągu roku, wszczepiono tu m.in. największą liczbę implantów ślimakowych na świecie.

CSiM MEDINCUS współpracuje z lekarzami z całego świata, w tym ze specjalistami z Ukrainy. Starając się poprawić komfort życia osobom z problemami słuchu i mowy, wielu cenionych ukraińskich specjalistów, przyjmujących pacjentów w filiach CSIM MEDINCUS w Odessie, Kijowie i Łucku, prowadzą także diagnostykę, leczenie oraz rehabilitacje w placówkach polskich, głównie w Warszawie i Kajetanach.

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content