CSiM Medincus promuje swoje usługi w Moskwie

3 grudnia 2019 by Anna Nowak
IMG_2009-1200x800.jpg

Ponad 10 000 Rosjan rocznie wyjeżdża za granicę w celach leczniczych. Szukają pomocy i nowoczesnych metod zapobiegania poważnym chorobom. Centrum Słuchu i Mowy Medincus wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańcom Europy Wschodniej i zaprasza ich do skorzystania z usług sieci.

Podczas moskiewskich spotkań Medical Professional Workshop, organizowanych przez TopMedClinic 22 listopada br., reprezentanci trzynastu krajów, takich jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Japonia, a także Polska, zaprosili do współpracy kilkudziesięciu potencjalnych partnerów. Medincus zaoferował swoje usługi w zakresie leczenia słuchu i wielu innych schorzeń laryngologicznych. Unikalna technika sześciu kroków prof. H. Skarżyńskiego, stosowana w Medincusie czyni nas wyjątkowymi, bo w mało inwazyjny sposób pozwala przywrócić słuch całkowicie głuchym pacjentom. Nie tylko wszczepiamy implanty słuchowe, ale także zapewniamy kompleksowe wsparcie pacjentów po operacji. W rehabilitacji pooperacyjnej wykorzystujemy nowoczesne rozwiązanie telemedyczne, jakim jest teleffiting, by pacjenci z najdalszych zakątków świata nie musieli przyjeżdżać na konsultacje do Polski. Dzięki rozwiązaniom telemedycyny odległość nie stanowi bariery. O tym i o wielu innych rozwiązaniach, stosowanych w Centrum Słuchu i Mowy mówiły Irina Pierzyńska – kierownik ds. międzynarodowych i filii zagranicznych oraz Olga Putsiata, specjalista ds. międzynarodowych.

Dzięki spotkaniom Medical Professional Workshop Medincus otwiera się na kolejny rynek, na którym nasze usługi mogą przywrócić zdrowie i polepszyć jakość życia pacjentów.

 

 

 

 

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content