Dr n. farm. Magdalena B. Skarżyńska weźmie udział w prestiżowym Międzynarodowym Programie Staży Zawodowych dla farmaceutów

1 marca 2022 by Anna Zakrzewska
MBS.jpg

Miło nam poinformować, że dr n. farm. Magdalena B. Skarżyńska, specjalista farmacji aptecznej i szpitalnej z Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, jest jednym z dwóch farmaceutów w Polsce, którzy zakwalifikowali się do udziału w prestiżowym stażu, w Szpitalu Uniwersyteckim Son Espases w Palma de Mallorca, w Hiszpanii.

Międzynarodowy Program Staży Zawodowych dla polskich farmaceutów organizowany jest od 2017 roku przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z Sociedad Española de Farmacia Hospitalaria z Hiszpanii. Program skierowany jest do farmaceutów szpitalnych, posiadający wysokie kwalifikacje, które pozwolą im na dalszy rozwój zawodowych kompetencji, jaki gwarantuje staż w – będącym jednostką o IV stopniu referencyjności – szpitalu Son Espases.

W poprzednich 3 edycjach programu uczestniczyło 11 farmaceutów, mających możliwość odbycia praktycznych szkoleń z zakresu m.in.: konsultacji pacjentów na oddziale, terapii monitorowanej stężeniem leku we krwi czy praktycznej antybiotykoterapii w szpitalu.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content