Kaszubskie CSIM MEDINCUS otwarte

6 stycznia 2024 by administartor
1704545607437.jpg

Z radością informujemy, że otworzyliśmy 23 placówkę medyczną – Kaszubskie Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Studzienicach. 

Zespół przychodni składa się z wykwalifikowanych specjalistów m.in. lekarzy otorynolaryngologów, protetyków czy techników słuchu.

“Centrum służy pacjentom, którzy mają jakiekolwiek problemy ze słuchem, mową, z problemami z zatokami na całej ich drodze, czyli od diagnostyki, przez leczenie, po rehabilitację” – mówi prof. Piotr H. Skarżyński, członek zarządu Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS.

Pacjenci mają dostęp do różnorodnych gabinetów: lekarskich, protetyki słuchu oraz gabinetów do badań słuchu. W centrum znajduje się także kompleksowo wyposażone stanowisko otorynolaryngologiczne, obejmujące videootoskop, videofiberoskop, videoendoskop, videostroboskop oraz mikroskop diagnostyczny. Placówka zaopatrzona jest w kabinę ciszy oraz wyspecjalizowaną aparaturę umożliwiającą przeprowadzanie kompleksowych badań słuchu, w tym badań obiektywnych. Posiadany sprzęt pozwala na wykonywanie badań przesiewowych słuchu u noworodków i niemowląt.
 
ul. Brzozowa 8, 77-143 Studzienice
tel. 59 714 02 00, 666 333 222 
Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content