Lato z „Miasteczkiem Słuchu”

31 sierpnia 2021 by Anna Zakrzewska
239684769_1472777853098492_6375523546339439164_n.jpg

W te wakacje mieszkańcy polskich miast mogli skorzystać z bezpłatnych przesiewowych badań słuchu i konsultacji otorynolaryngologicznych podczas plenerowych wydarzeń MEDINCUS „Miasteczko Słuchu”.

W ich trakcie nasi specjaliści z placówek Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS zadbali o słuch około 500 osób.

W myśl naszej zasady „być blisko pacjenta” oraz stawiając sobie za cel  promowanie profilaktyki słuchu, dostępu do badań oraz porad specjalistów powstał projekt „Miasteczko Słuchu”, który spotkał się z pozytywnym odzewem wśród pacjentów.

Wakacyjne „Miasteczko Słuchu” zagościło w miastach: Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz. Każde kolejne wydarzenie ogólnopolskiego projektu utwierdzało nas w przekonaniu, że jest to inicjatywa bardzo potrzebna. Wśród zgłaszających się do nas licznie pacjentów, zostały rozpoznane m.in. zapalenia ucha środkowego, uszkodzenia narządu słuchu, a także szumy uszne czyli schorzenia, których nie należy bagatelizować. Wysoka frekwencja i zainteresowanie akcją wskazują, że na stałe wpisze się ona do kalendarza wydarzeń w polskich miastach w 2022 roku.

Przed nami na mapie projektu „Miasteczko Słuchu” MEDINCUS w dniu 5. września jest Radom, gdzie podczas Radomskiego Święta Chleba specjaliści z Radomskiego Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS przeprowadzą bezpłatne badania słuchu. Akcja w Radomiu zakończy wakacyjne tourne.

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto z naszych akcji „Miasteczka Słuchu”:

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content