Medal dla prof. Piotra H. Skarżyńskiego

30 grudnia 2021 by Anna Zakrzewska
medal1small.jpg

Prof. Piotr H. Skarżyński, wybitny specjalista w dziedzinie leczenia słuchu i mowy, otrzymał medal okolicznościowy z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

“Medal 100-lecia PKOl to wyraz naszej wdzięczności za zaangażowanie Pana Profesora w promocję zdrowego stylu życia, olimpijską postawę i szerzenie olimpijskich wartości. To wreszcie wyraz naszego uznania i wdzięczności za pomoc medyczną dla polskich sportowców oraz szacunku dla osiągnięć naukowych Pana Profesora Piotra H. Skarżyńskiego. Pan Profesor to postać wybitna w światowej medycynie – wspaniały lekarz, człowiek i przyjaciel Polskiego Komitetu Olimpijskiego” –  powiedział Adam Krzesiński, Sekretarz Generalny  PKOl.

W 2019 roku, polscy wioślarze, wspierani przez Grupę MEDINCUS, zostali Mistrzami Świata, zdobywając w Linzu złoty medal wioślarskich mistrzostw świata 2019, w konkurencji olimpijskiej. Członkiem zwycięskiej czwórki był Marcin Brzeziński, którego MEDINCUS wspierał także podczas jego startów w Igrzyskach Olimpijskich Tokyo 2020.

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content