Nowe technologie w medycynie szansą dla pacjentów i systemu ochrony zdrowia – dyskusja z udziałem prof. Piotra H. Skarżyńskiego

22 października 2022 by Anna Nowak
phs-1200x559.png

Podczas tego rocznego Kongresu „Zdrowie Polaków” prof. Piotr H. Skarżyński w roli eksperta wprowadził słuchaczy w temat ważny i zawsze aktualny jakim są nowe technologie w medycynie. W debacie profesor wyraźnie wskazał korzyści i szanse jakie niosą nowe technologie nie tylko dla pacjentów, ale także dla systemu ochrony zdrowia.

Omówiono najnowsze trendy w technologiach medycznych, które sprzyjają pacjentom. 

Tegoroczny Kongres odbył się pod hasłem „Profilaktyka zdrowotna i innowacyjne rozwiązania w ochronie zdrowia”. 

– Technologia sprzyja dziś zarówno pacjentom, jak i lekarzom. Jej rozwój w medycynie jest niezwykle istotny, jednak kluczowe są również umiejętności i doświadczenie korzystających z nich specjalistów. Kierunek rozwoju nowych technologii powinien opierać się na współpracy naukowców, inżynierów i lekarzy, by w pełni służyć pacjentom – mówił prof. Piotr H. Skarżyński podczas panelu dyskusyjnego.

Podczas Kongresu Zdrowie Polaków 2022 m.in. zaprezentowano strategie działania instytucji państwowych, samorządowych, naukowych, klinicznych oraz grup ekspertów, organizacji pacjentów, które mają istotny wpływ na kondycję zdrowotną społeczeństwa.

Cały panel dyskusyjny dostępy jest tu:

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content