GRAFIKA_FB_1_Odcinek-PORADY-MEDINCUS-e1624541326933-1200x808.jpg

Ruszył video cykl “PORADY MEDINCUS”, w którym nasi specjaliści regularnie będą odpowiadać na nurtujące pacjentów pytania z zakresu otolaryngologii, foniatrii czy logopedii.

Dzięki przejrzystej formie w postaci krótkich odcinków pacjenci, do których adresowany jest ten cykl, z łatwością odnajdą interesujące ich informacje oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania podczas konsultacji lekarskiej. Filmy o różnej tematyce z udziałem naszych specjalistów będą regularnie pojawiały się na łamach naszego portalu oraz profilu na Facebooku. Zatem warto uważnie śledzić nasz fanpage oraz dołączyć do grona jego fanów, aby być na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia cyklu razem z nami oraz sugerowania tematów, jakie chcieliby Państwo, aby zostały poruszone w naszych odcinkach. W komentarzach pod filmami na naszym profilu mogą Państwo również zadawać pytania specjalistom z Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS.

Cykl „PORADY MEDINCUS” otwiera odcinek z udziałem prof. Piotra H. Skarżyńskiego, otorynolaryngologa, otorynolaryngologa dziecięcego, audiologa i foniatry na temat chorób migdałków, trzeciego migdałka oraz wątpliwości, które często pojawiają się wśród pacjentów, czy wycinać je czy nie?

Zapraszamy do zapoznania się z I odc. „PORADY MEDINCUS”.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content