Rozwijamy się dla Was!

18 listopada 2021 by Anna Zakrzewska
Prezentacja_Medincus_PH_Skarzynski.jpg2_.jpg

Dokładnie 15 lat temu miało miejsce uroczyste otwarcie pierwszej placówki sieci MEDINCUS –  NZOZ Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Warszawie, od której wszystko się zaczęło.

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS do października 2012 r. funkcjonowało na I piętrze zabytkowego Pałacu Sierakowskiego w północnej części Nowego Miasta w dzielnicy Śródmieście. Obecnie przychodnia zlokalizowana jest na Alejach Jerozolimskich 30 w Warszawie.

Od tego czasu udało się zbudować i rozwinąć sieć aż 15 placówek medycznych w Polsce oraz zagranicą świadczących wysokospecjalistyczne usługi w zakresie otorynolaryngologii, audiologii, foniatrii, rehabilitacji, surdologopedii, psychologii, fizjoterapii i inżynierii biomedycznej. Nasi specjaliści rocznie wykonują ponad 2500 zabiegów oraz udzielają i przeprowadzają 150 tysięcy konsultacji i badań w zakresie otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii. Z różnych form pomocy skorzystało dotychczas ponad milion pacjentów.

Dbanie o słuch pacjentów w każdym wieku jest naszym obowiązkiem. Z opublikowanego przez Światową Organizację Zdrowia raportu wynika, że słyszymy coraz gorzej, a do 2050 roku prawie 2,5 miliarda ludzi na całym świecie ─ czyli 1 na 4 osoby ─ będzie miało stopień ubytku słuchu, dlatego jako Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS wzięliśmy za cel odwrócenie tego trendu – mówi prof. Piotr H. Skarżyński. 

Nieustająco się rozwijamy i poszerzamy swoje horyzonty, a przede wszystkim dążymy do tego, aby stanowić wzór nowoczesnej, otwartej na pacjenta placówki medycznej. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych pacjentów, których liczba ciągnie rośnie. Dziękujemy za zaufanie!

 

 

 

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content