“Witaj Szkoło” – sprawdź słuch swojego dziecka! Bezpłatne badania słuchu dla dzieci w wieku szkolnym.

2 sierpnia 2018 by administartor
IMG_5554a-640x340.jpg

Zapraszamy do Zachodniopomorskiego Centrum Słuchu i Mowy “Medincus” na BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU DLA DZIECI od 6 roku życia w każdy piątek od 17 sierpnia do 28 września w godzinach 8:00-16:00.

 

Wakacyjny czas mija nieubłaganie. Połowa słonecznego lata już za nami. Coraz częściej będziemy zauważać hasła ” WITAJ SZKOŁO! ” i idące za tym promocje na artykuły szkolne. Natomiast dzieci będą odliczać dni do spotkania ze szkolną ławką.

Każdy rodzić będzie chciał jak najstaranniej przygotować wyprawkę dla swojego dziecka, kupując nowy plecak, piórnik, zeszyty, czy strój sportowy na zajęcia z wychowania fizycznego.

Lista potrzeb szkolnych bywa długa. Specjaliści z Zachodniopomorskiego Centrum Słuchu i Mowy “Medincus” pragną zachęcić wszystkich rodziców do wpisania na listę przygotowań szkolnych: BADANIE SŁUCHU dziecka.

Nie da się ukryć, że zmysł słuchu jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na powodzenia dzieci w nauce, dlatego tak istotna jest jego kontrola i diagnoza.

 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację tel. +48 91 455 33 00 lub e-mail: rejestracja.szczecin.pl

Zachodniopomorskie Centrum Słuchu i Mowy “Medincus”

ul. Starzyńskiego3-4, 70-506 Szczecin

Ilość miejsc ograniczona.

*W przypadku gdy wyniki badań słuchu są prawidłowe, a mimo to dziecko zachowuje się jakby słyszało niewłaściwie, zapytaj nas o Centralne Zaburzenia Przetwarzania Słuchowego (CAPD).

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content