Wspólny webinar UAMT i CSiM

23 marca 2021 by Anna Zakrzewska
Konferencja_3_2-1.jpg

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS reprezentowane przez Irinę Pierzyńską i prof. Piotra H. Skarżyńskiego wzięło udział w webinarze organizowanym przez Ukraińskie Stowarzyszenie Turystyki Medycznej (UAMT). Głównym tematem spotkania, które odbyło się 18 marca 2021 roku na żywo na Facebooku były zaburzenia słuchu i turystyki medycznej.

Spotkanie rozpoczęło się od przybliżenia historii nazwy MEDINCUS, informacji o sieci placówek, filiach zagranicznych i działalności Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, które przedstawił prof. Piotr H. Skarżyński. Nie zabrakło również prezentacji całej kadry Centrum oraz podkreślenia wielkiego jej doświadczenia i profesjonalizmu, jakim wykazuje się każdego dnia.

Ważnymi kwestiami poruszonymi podczas webinaru były również: statystyka niedosłuchów na świecie i na Ukrainie, klasyfikacja niedosłuchów oraz problem z diagnostyką i odpowiednim leczeniem na Ukrainie, które zaprezentował w swym wystąpieniu Igor Torskyy, założyciel i wiceprezes Ukraińskiego Stowarzyszenia Turystyki Medycznej (UAMT).

W dalszej części spotkania uczestnicy skupili się na tematyce innowacji w otorynolaryngologii, wszczepienia implantów ślimakowych oraz telefittingu.

Webinar zakończyły kwestie związane z opieką pacjentów zagranicznych i ich przyjazdami, a obostrzeniami w związku z COVID. Na zakończenie obserwujący webinar mogli zadać uczestnikom pytania.

Zapraszamy do obejrzenia całego materiału.

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content