Wykład specjalistów z ZCSiM w w Filharmonii  im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

W dniu 28.09.2017 r.  w Filharmonii  im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, specjaliści z Zachodniopomorskiego Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS będą mieli przyjemność wygłosić wykład pt. „Problemy ze słuchem? I co dalej? Aparat słuchowy, implant ślimakowy oraz systemy wspomagające słyszenie w codziennym życiu. Jak sobie radzić z najczęstszymi problemami”.

Osoby na co dzień zajmujące się pacjentami z zaburzeniami słuchu w praktyczny sposób zapoznają uczestników wykładu z zasadą działania urządzeń wspomagających słyszenie, ponadto opowiedzą o ich zaletach i ograniczeniach. Będzie też możliwość osobistego zaznajomienia sięz urządzeniami i uzyskania praktycznych porad, które pomogą w rozwiązywaniu najczęstszych problemów z jakimi spotykać się może osobazaopatrzona we wspomniane urządzenie.

Chętnych słuchaczy spotkania zapraszamy na bezpłatne badania słuchu, które będą wykonywane przez doświadczonych protetyków ZCSiM.

Wykłady odbywają się w ramach Projektu Seniorita, realizowanego przez szczecińską Filharmonię. Już po raz drugi od 12 września trwa cykl dwutygodniowych, nieodpłatnych warsztatów muzycznych skierowanych do starszych wiekiem, ale młodych duchem.
Zapraszamy!