Radomskie Centrum Słuchu i Mowy z nagrodą „Lider Regionu”

26 września 2017 by administartor
59c59934cc8d8_p-780x340.jpg

Radomskie Centrum Słuchu i Mowy zostało wyróżnione tytułem Lidera Regionu w dorocznym konkursie organizowanym przez redakcję “Echa Dnia”. Uroczysta Gala Finałowa, podczas której ogłoszono zwycięzców 11 edycji nagród gospodarczych odbyła się 22 września w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. W imieniu RCSiM nagrodę odebrał dr hab. n. med. mgr zarz. Piotr H. Skarżyński – członek zarządu CSiM Medincus.

Lider Regionu to nagroda honorująca twórców sukcesów gospodarczych w różnych dziedzinach i obszarach działalności rynkowej. Kapituła konkursu wyróżnia firmy i samorządy, które osiągnęły wysokie, ponadprzeciętne wyniki, w porównaniu ze swoimi konkurentami na rynku. Wśród laureatów znajdują się znane, duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze podmioty gospodarcze, wyróżniające się na lokalnym rynku.

Odbierając nagrodę dr hab. Piotr H. Skarżyński podkreślił znaczący wkład radomskiej placówki w powstanie Krajowej Sieci Teleaudiologii i rozwój telemedycyny, która obecnie jest jedną z wizytówek polskiej nauki na świecie. Podziękował pacjentom i NFZ za zaufanie jakim od lat obdarzają RCSiM oraz całemu zespołowi filii za nieustanny wysiłek wkładany w rozwijanie i podnoszenie jakości oferowanych usług.

Honorowymi członkami kapituły konkursu byli: wicemarszałek Senatu Adam Bielan, poseł do Parlamentu Europejskiego Zbigniew Kuźmiuk i wicemarszałek województwa mazowieckiego Rafał Rajkowski. Wśród patronów honorowych byli Marcin Ruta, Anna Białkowska, Ewa Kopacz, Anna Kwiecień, Andrzej Kosztowniak, Wojciech Skurkiewicz, Leszek Ruszczyk, Radosław Witkowski, Wiesław Wędzonka, Robert Składowski, Dariusz Gizka, Dariusz Wołczyński, Łukasz Białczak, Katarzyna Wielocha i Jerzy Kowal.

 

Więcej informacji oraz pełna relacja video z gali na: http://www.echodnia.eu

Zdjęcia: http://www.echodnia.eu

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content