Międzynarodowy Dzień dla Ucha i Słuchu w placówkach Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS

1 marca 2018 by administartor
168_m.jpg

Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje, że wzrasta liczba osób z ubytkiem słuchu. Szacuje się, że dzisiaj ten problem dotyczy 360 milionów ludzi na świecie, z czego 32 miliony to dzieci. Aby podnieść świadomość na temat zaburzeń słuchu, sposobów zapobiegania głuchocie i utracie słuchu oraz promować opiekę nad uszami i słuchem na całym świecie, Światowa Organizacja Zdrowia ustanowiła 3 marca Międzynarodowym Dniem dla Ucha i Słuchu. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Usłysz przyszłość”.

Z tej okazji w naszych placówkach w Rzeszowie, Opolu i Szczecinie organizowane będą bezpłatne konsultacje i warsztaty. Szczegóły poniżej.

  • Podkarpackie Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, dn. 2  marca 2018 r. o godz. 15.00 zaprasza dzieci na spotkanie z nauczycielami ze szkoły muzycznej YAMAHA. Na zajęciach będą prezentowane instrumenty muzyczne, ich dźwięki i barwy.

 

  • Opolskie Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, dn. 8 marca 2018 r. w godz. 08:00-16:00, zaprasza na bezpłatne badania słuchu. Prosimy o wcześniejszą rejestrację  tel. + 48 77 551 11 70, e-mail: rejestracja.opole@medincus.pl
  • Zachodniopomorskie Centrum Słuchu i Mowy Medincus w dn. 9 marca 2018 r. organizuje bezpłatne badania słuchu dla seniorów Domu Opieki Społecznej “Domu Kombatanta” im. gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza, przy ul. Kruczej 17, w Szczecinie
    (sala nr 5)


Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content