Promocja oferty medycznej w Kijowie

25 października 2019 by administartor
IMG_2649-1200x800.jpg

2 października 2019 r. Irina Pierzyńska, Kierownik ds. międzynarodowych i filii zagranicznych oraz doktor Tetiana Golubok-Abyzova, reprezentowały Centrum Słuchu i Mowy Medincus na największych ukraińskich targach medycznych – Medical Tourism MTEC.KYIV2019.

W części International B2B Buyers Program uczestniczyły szpitale i placówki medyczne z całego świata, a głównym celem wydarzenia była możliwość nawiązania współpracy z przedstawicielami środowiska turystyki medycznej w Ukrainie.

Centrum Słuchu i Mowy Medincus było jednym z wiodących ośrodków podczas spotkania i przedstawione zostało jako przykład dobrze rozwiniętej i świetnie zorganizowanej opieki zdrowotnej dla pacjentów zagranicznych. Prezentowaliśmy zakres naszych usług medycznych i udogodnienia dla pacjentów, w tym pomoc w zorganizowaniu przyjazdu i pobytu w Polsce.

Do tej pory w Kajetanach gościliśmy pacjentów z 38 krajów, a zainteresowanie naszymi usługami medycznymi cały czas rośnie. Zespół współpracy międzynarodowej koordynuje wizyty pacjentów z zagranicy i opiekuje się pacjentami w trakcie ich wizyty w Polsce.

Targi Medical Tourism MTEC.KYIV2019 w Kijowie zorganizowane zostały przez Ukraińskie Stowarzyszenie Turystyki Medycznej, którego członkiem od wielu lat jest nasze Centrum.

Fotorelacja z targów

Copyright by CSIM 2021. Все права защищены.

Copyright by CSIM 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: X-Connect.pl
Cвершение: X-Connect.pl
Skip to content